Březen 2015

Články co tvoří jeden velký eintopf.

20. března 2015 v 18:24 | mate
První věc ,kterou jsme se rozhodli na náš blog dát jsou vtipy.....překvapivě.

Jde si takhle americký prezident po ulici a potká bezdomovce jak si maže hovno na chleba. Úplně se zděsí a povídá mu ,,Tady máš nějáký peníze, vystačí ti to na jídlo na měsíc a nějáký to oblečení si za to taky koupíš. Naše země je bohatá, můžeme si to dovolit."
Jde si takhle ruský prezident po ulici a potká bezdomovce jak si maže hovno na chleba. Dá mu pár stravenek a řekne mu ,,Tohle ti vystačí na jídlo na měsíc, naše země je bohatá a tak si to můžeme dovolit."
Jde si takhle český prezident po ulici a vidí bezdomovce jak si maže hovno na chleba a prohlásí ,,Takovou vrstvu?"

Leží si takhle gulášová polívka v žaludku a najednou za ní přijdou vodka a fernet. ,,Gulášovko tam nahoře je to strašně super, kalba ,chlebíčky chlast, prostě všechno." ,,Fakt? Tak to se tam budu muset podívat."

Klára, ůkol do školy

20. března 2015 v 18:23 | T.J.
Klára seděla pod velkým zeléným stromem a v ruce držela zadání úkolu na angličtinu. Takže mám napsat příběh a ten může být absolutně o čem koliv. O čemkoliv, no to mi to teda neulehčují. Je takových věcí o kterých můžu psát. Zamyslela se a jediné co jí napadlo byli pokémoni, které viděla včera večer, ale to se jí nezdálo jako dobrý nápad. Rozhlédla se kolem sebe hrneček, mikina, strom, o tom taky psát nemůže.Čas letěl, nic nevymyslela a tak si řekla, že vymyslí něco ve škole. Přemýšlela, ale nic jí nenapadlo. Ale nakonec jí to trklo, bude psát o digimonech!

Hrneček

20. března 2015 v 18:11 | Markéta DolejšováHrneček šel takhle na procházku a jen tak přemýšlel a jak tak přemýšlel tak ho něco napadlo, napadlo ho totiž že by mohl sestavit příběh ale kde najít to zadání? Tak si sedl ke stromu a zničeho nic běžel vedle něj pokémon Erik Novák. Tak ho zastavil a ptá se ho ptá co je to zadání? Pokémon mu to visvětlil. No a hrneček tedy psal o tom jak si koupil novou mikinu. Začal s tim že šel do obchodu pro jídlo a měli tam mikinu a on si jí koupil.